Damodara - jsme to, co jíme

DAMODARA

veganské & bezlepkové výrobky

ovocné tyčinky - chipsy - instantní kaše - luštěninové pochoutky - polévkyzeleninové koření - bezlepkové mouky - suroviny

 

Damodara je rodinný projekt, který vznikl v roce 2006 a zabývá se výrobou a distribucí veganských bezlepkových potravin.

Hlavní snahou je vyrábět potraviny jednoduché, přírodní a bez chemických přísad. Vše je vyráběno ručně a dotek lidské ruky je jistě znát. Výrobky Damodara mají díky dlouholetému vyvíjení receptury výbornou a stálou kvalitu. 

Jsme to, co jíme.

Proto se ve výrobcích Damodara nesetkáte s žádnými chemickými přísadami, ochucovadly ani barvivy. Suroviny pro výrobu jsou pouze od dodavatelů, kteří zaručují prvotřídní kvalitu. Jsou zde používány co nejjednodušší suroviny, u kterých je minimální šance, že prošly procesy jako genetická modifikace (pro všechny naše suroviny vyžadujeme certifikát, že nejsou geneticky modifikovány) či různé druhy rafinace atd. 

Některé z výrobků jsou určené lidem s různým zdravotním omezením. Najdete zde například sladkosti bez cukru, které jsou přirozeně sladké, bez použití umělých sladidel, bezlepkové „rychlovky“ jako jsou instantní polévky nebo sladké kaše do hrnku. Jako pochutina k chlazeným nápojům jsou tu křupavé luštěninové chipsy v různých příchutích. Ochucené i naturální nudličky lze použít jako přísadu do polévek, omáček, salátů anebo jíst přímo jako pochutinu. Dobrou chuť!