Wellness a relax s Topvet - vůně v každé kapce

 

 Topvet - zdraví z přírody II.                                                                    logo_small-1-1600x1430

Dnes se podíváme na další úžasně voňavé a čistě přírodní produkty české firmy Topvet. V tomto díle se necháme unášet záplavou vůní ve stylu wellness a aromaterapie. Představíme si luxusní nabídku tělových a koupelových olejů, řadu masážních a terapeutických přípravků, bylinné balzámy a masti, ručně vyráběná mýdla nebo vonné silice a aroma spreje. Vše přírodní, šetrné ke zdraví i přírodě. 

Masážní a koupelové oleje

Tělové a koupelové oleje s vysokým obsahem rostlinných silic zpříjemní Vaši masáž nebo koupel svojí vůní. Pokožku při koupeli ochrání proti nežádoucím účinkům chloru a následně ji dokonale vyživí. Oleje jsou vhodné k relaxační, ale i k regenerační a hojivé masáži, a do bylinných koupelí. Receptura neobsahuje látky se zvýšenou pěnivostí, proto je možné olej použít také do vířivých van.

Byliny a směsi bylin v mandlovém oleji: levandule a meduňka, čokoláda, směs romantik, osvěžující směs, energy sport chladivý, skořice a hřebíček, kokos a vanilka, lesní směs, eucalypt a kosodřevina, grapefruit, bergamot a citronová tráva

Byliny a směsi bylin: celustin, alpská směs, energy sport, skořice, levandule, citronová tráva, romantik, levandule a meduňka, kokos a vanilka, rostlinné silice, karibik, jalovec, regenerační, lymforegen, základní, hřejivý relax a chladivý relax

V nabídce je i dětský masážní olej po koupeli nebo testovací sada masážních olejů.

Masážní gely

Užití masážních gelů skýtá alternativní pomoc celé řady zdravotních problémů. Výhodou gelové aplikační formy je široká možnost jejich použití (k masážím, zábalům, lymfodrenážím i prostému potírání).  Gel je nosič, který umožňuje zapracovat vysoké dávky aktivních látek, a tím dosáhnout nejvyšší možné účinnosti.

Nabídka gelů: konopný, kaštanový, čertův dráp, kostivalový, skořicový, hřebíčkový, jalovcový, dubová kůra, alpský, tatranský, celustin (hřejivý)

Podle zaměření: artroregen, lymforegen, venuregen, na klouby

Masážní mléka

Aplikační forma mléka je možnou alternativou masážních gelů. Používá se v případech, pokud jsou gely příliš lepivé a tvoří žmolky vlivem agresivního pH pokožky. Mléka s obsahem bylinných složek jsou vhodná k denní péči o každý typ pleti.

Masážní mléka: konopné (kožní problémy, žilník, kloubník), kaštanové, kostivalové, celustin, jalovcové, skořicové, lymforegen

Mýdla

Ručně vyráběná přírodní mýdla. Výrobní postupy vycházejí z historie tradičních světových mýdláren. Receptury díky obsahu špičkových aktivních a aromatických látek splňují i nejpřísnější měřítka moderní doby. Mýdla obsahují luxusní rostlinné oleje a vosky, extrakty a výtažky z rostlin a celou řadu dalších aktivních složek. Výrobky jsou unikátní rovněž díky technologii 100% ruční výroby, při které je kladen velký důraz na šetrnost k aktivním složkám, a tím je garantována vysoká účinnost.

Vybrat si můžete mýdlo s obsahem aloe vera, bambuckým máslem, ovsem a jasmínem, levandulí nebo ylang-ylang.

Silice a aromaterapie

Zpříjemněte si domácí atmosféru přírodní vůní silice či aroma spreje. Firma Topvet nabízí širokou škálu 100% přírodních esenciálních olejů.  Tyto silice Vám nejen pomohou zlepšit zdraví, ale současně vytvořit místo pro odpočinek a relaxaci.

Vybrat si můžete z úžasných vůní podle aktuální nabídky: tea tree, limeta, cypřiš, pačuli, mateřídouška, cedr, amyris, citronová tráva, jalovec, skořice, pomeranč, hřebíček, citron, eucalypthus, borovice jedle, rozmarýn, ylang-ylang, máta, bergamot, grapefruit, levandule 

Bylinné masti

Bylinné masti jsou jednou z nejtradičnějších aplikačních forem. Základ masti je tvořen směsí luxusních rostlinných olejů, které jsou zahuštěny nerafinovaným včelím voskem. Masti nejsou konzervované, ale pouze stabilizované vitamínem E a rozmarýnem. Aktivní látky jsou přidávány při teplotě nepřesahující 50 °C, aby nedocházelo k jejich poškození.

Vybírat můžete masti s obsahem bylin: kaštan, kostival, panthenol, zázvor, svízel, třezalka, tymián, kafr, řepík, levandule, rakytník, měsíček, konopí

Bylinné balzámy

Balzámy Topvet Vám pomohou v důkladné péči o Vaše ruce, nohy i tělo. Obsahují celou řadu aktivních látek, které urychlují regeneraci a zlepšují hojení drobných poranění. Doporučujeme je proto používat i jako regenerační krémy po práci.

Bylinné balzámy: mandlový, konopný, olivový, granátové jablko, levandulový, rakytník, shea butter, arganový, lanolinový, antiseptický